Hallituksen kokoonpano:2021


Puheenjohtaja Riikka Mäki puh. 040 7261104
makirii61@gmail.com
Varapuheenjohtaja Tarja Alasaari puh. 0503488008
tarja.alasaari@llky.fi
Sihteeri Paula Kuusisto puh.040 7014805 (t)
paula.kuusisto@llky.fi 
Taloudenhoitaja Anna-Helena Mäkelä puh. 040 773 0256
anna-helena.makela@kauhajoki.fi
Opinto-ja tiedotussihteeri Paula Kuusisto puh.040 7014805 (t)
paula.kuusisto@llky.fi 
Jäsenasiainhoitaja  Pirkko Haavisto puh.050 362 0317
pirkko.haavisto@kauhajoki.fi
Leikekirjanhoitaja Marja Siirtola puh. 040 8410634
marja.siirtola@llky.fi
Tietosuojavastaava ja atk vastaava Pirkko Haavisto puh. 050 362 0317
pirkko.haavisto@kauhajoki.fi
Jäsen Leena Muotio puh. 040 5715319
leena.muotio@kauhajoki.fi
Jäsen Hannele Kytölä puh. 040 5647317
kytolahannele@gmail.com
Jäsen Minna Pakkanen puh. 040 4150967 minna.pakkanen@gmail.com
Karijoen yhdyshenkilö Pirjo Sandberg puh. 040 7713054
pirjo.sandberg@gmail.com
Isojoen yhdyshenkilö Anne Leppiniemi puh. 040 841 8240
anne.leppiniemi@ssvnet.fi
Varajäsen
Anna-Helena Mäkelä puh. 040 773 0256
anna-helena.makela@kauhajoki.fi
Varajäsen Jaana Kulmala
puh. 050 3309030  jaana.kulmala@kauhajoki.fi

Vuonna 2021-2022 Kuntatyöntekijöiden:
Pääluottamusmies Pirkko Haavisto puh. 040 1929977
pirkko.haavisto@kauhajoki.fi
Varaluottamusmies Leena Muotio puh. 040 5715319
leena.muotio@kauhajoki.fi

Vuosina 2021-2022 Suupohjan koulutuskuntayhtymän:
Luottamusmies Riikka Mäki puh. 040 7261104
makirii61@gmail.com
Varaluottamusmies Minna  Pakkanen puh. 040 4150967 minna.pakkanen@gmail.com

Työpaikkakohtaiset luottamusmiehet:2021 - 2022
Koulut Leena Muotio
Koulunkäyntiohjaajat Pirkko Haavisto

Kauhajoen JHL:n työsuojeluvaltuutetut vuosille 2018-2021
Työsuojeluvaltuutettu Leena Muotio
puh. 040 5715319
I- varavaltuutettu Pirkko Haavisto
puh. 050 3620317 
II-varavaltuutettu

Karijoen työsuojeluvaltuutettu vuosina 2018-2021
Työsuojeluvaltuutettu Pirjo Sandberg puh. 040 7713054
pirjo.sandberg@gmail.com

JHL:n edustajat APJ:ssä vuosina 2021-2022
Varsinaiset Varajäsenet
Pirkko Haavisto Marja Siirtola

Vuonna 2021-2022 Suupohjan peruspalveluliikelaitoskuntayhtymä

Pääluottamusmies

Tarja Alasaari
puh. 0503488008
tarja.alasaari@llky.fi
Varaluottamusmies avoin

Vuonna 2021-2022 Karijoen kunnan JHL:n  luottamusmiehet

Luottamusmies Pirjo Sandberg puh. 040 7713054
pirjo.sandberg@gmail.com 
Varaluottamusmies Tuula Auressalmi puh. 0400 010803